M 1500 WACKER BETON VİBRATÖRÜ

MOTOR GÜCÜ : 1,5 KW
HORTUM UZUNLUĞU : 4-6 mt
ŞİŞE ÇAPI : Ø 38 Ø 45 Ø 60
VİBRATÖR AĞIRLIĞI : 5,9 kg
HORTUM AĞIRLIĞI : 4-5-6 kg
ÖÇÜLER : 312 x 154 x 230 mm

M 1500 WACKER BETON VİBRATÖRÜ

HMS serisi, esneklik ve ekonomik verimiyle etkiler: Bu serinin iç vibratörleri, farklı spiral hortumlar, vibratör şişeleri ve motorlarla münferit olarak yapılandırılabilir. Tüm birimlerde kolay ve hızlı taşıma için hızlı kavrama ve mobil, kolayca taşınabilir motorlar vardır. Vibratör şişeleri endüksiyonla sertleştirilmiştir ve dolayısıyla yüksek aşınma direnci sunarlar. Dolayısıyla HMS serisi , her iş yerindeki koşullara uygun adaptasyon kapasiteleri sunar.

Geniş bileşen yelpazesi: Spiral hortumlar 0,5 – 9 m, vibratör şişeleri 25 – 65 mm, dizel, benzin ve elektrikli motorlar. İşletilebilirlik Bakım işleri için düşük maliyet ve zaman gayreti. Dayanıklı bileşenler: Sertleştirilmiş vibratör şişesi, dayanıklı yuva, takviyeli koruyucu hortum. Güvenilir ve güçlü performans: Yüksek kaliteli sonuçlara sahip verimli işler için yüksek kalitede motorlar. Dayanıklı, kırılmaya ve yüksek darbeye karşı dirençli yuva sayesinde oldukça sağlam.

Vibratör şişesi Oldukça dayanıklı ve aşınmaya karşı korumalı. Endüklemli sertleştirilmiş vibratör şişesi. Tamir edilebilir vibratör şişesi.

Elektrik motoru Dayanıklı, kırılmaya ve yüksek darbeye karşı dirençli yuva sayesinde oldukça sağlam Kompakt boyutu, hafifliği ve ergonomik tutma kolu sayesinde taşıması ideal. Su sıçramasına karşı genel korumalı. En yüksek güvenlik yönetmeliklerine uygun. Çalışırken geniş hareket alanı için beş metrelik elektrik kablosu – Kauçuktan yapılmıştır. Aynı anda hem çok esnek hem de maksimum dayanıklılığa sahip. İki sürüm mevcuttur: – 1,5 kW performans ve 5,3 kg’lık ağırlığa sahip elektrik motoru. – 1,8 kW performansa ve 5,9 kg ağırlığa sahip elektrik motoru.

İlgili hava filtresi Karbon fırçalarda oldukça uzun kullanım ömrü (500 saatlik çalışmaya kadar) Hava filtresi değişimi tek vidayla dışarıdan yapılır. Bakım aralıklarını azaltın Filtrenin temizliği veya temizlenmesi doğrudan inşaat sahasında yapılabilir.